Skip to content

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy

Informacje

Kontakt

Telefon : (76) 870 30 14
Telefon : (76) 870 30 15
dyżurka pielęgniarska - wew. 6247
dyżurka pielęgniarska - wew. 6384
telefon bezpośredni dyżurka pielęgniarska: (76) 870 21 70
telefon do sekretariatu oddziału - wew. 530, kom. 506 554 890

Dodatkowe informacje

Liczba łóżek : 51

O Oddziale

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy świadczy usługi dla pacjentów wymagających całodobowej opieki stacjonarnej długoterminowej. Świadczymy usługi w ramach kontraktu z NFZ.

Pobyt w zakładzie jest odpłatny – 70% dochodu Pacjenta.

Opiekę nad pacjentami sprawuje zespół posiadający kwalifikacje i bogate doświadczenie w opiece długoterminowej.

Posiadamy nowocześnie urządzone pokoje (niektóre z węzłem sanitarnym), a sam zakład mieści się w obiekcie szpitalnym, dlatego w wyniku nagłego pogorszenia stany zdrowia pacjenta zapewniamy całodobową opiekę lekarzy pracujących w oddziale wewnętrznym i chirurgicznym naszego szpitala. 

W ramach pobytu w zakładzie pacjent może  korzystać z rehabilitacji leczniczej prowadzonej  przez doświadczonych rehabilitantów m.in.  laseroterapii i ultradźwięków, terapii  zajęciowej  z muzykoterapią.   
Budynek otoczony jest pięknym ogrodem, z którego  mogą korzystać pacjenci.  

W przypadku osób niemogących wyrazić świadomie zgody na umieszczenie w ZOL konieczna jest zgoda opiekuna prawnego lub postanowienie Sądu o umieszczeniu bez zgody. W przypadku osoby ubezwłasnowolnionej do wniosku o przyjęcie należy dołączyć:

  • postanowienie Sądu o ubezwłasnowolnieniu,
  • postanowienie Sądu o ustanowieniu opiekuna prawnego.

 

Dokumenty do pobrania

Dla Państwa wygody zamieszczamy poniżej wzory dokumentów potrzebnych przy przyjęciu do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego.
Dokumenty można wydrukować w domu, wypełnić i zgłosić się do nas z gotową dokumentacją. Pomoże to zaoszczędzić Państwa czas, jak również umożliwi wcześniejsze zapoznanie się z warunkami przyjęcia i pobytu w naszym Szpitalu.
Informujemy również, że poniższe dokumenty są także dostępne w formie papierowej w naszej siedzibie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.